טיסות לאיסטנבול עם סאן דור

סאן דור מכריזה על חידוש הטיסות לטורקיה לקיץ 2023.

סאן דור משיקה קו טיסות לאיסטנבול, אשר יחל לפעול בפסח הקרוב ב-30.3.23.

חידוש הטיסות התאפשר על רקע התחממות היחסים בין טורקיה לישראל, הסדרת הטיסות בין שתי המדינות ולאור הביקוש הגובר של הקהל הישראלי.

קו הטיסות החדש הושק בטקס חגיגי בביתן של חברת סאן דור במסגרת כנס IMTM בתל אביב, במעמד שר התיירות מר חיים כץ ובהשתתפות שגריר טורקיה בישראל Mr. Sakir Ozkan Torunlar, מנכ"לית אל על דינה בן-טל גננסיה ומנכ"ל סאן דור גל גרשון.

קישורים שימושיים:

שר התיירות, חיים כץ, אמר במעמד המרגש: "אני מברך על האירוע ההיסטורי של פתיחת טיסות ישירות של חברת תעופה ישראלית, סאן דור מבית אל על לטורקיה. חיכינו לרגע הזה הרבה זמן והנה הוא הגיע. הקשרים בין המדינות והעמים שלנו חזקים ולכן אני בטוח כי הטיסות הישירות יגבירו את שיתופי הפעולה הכלכליים ויגדילו את מספרי התיירים בשני הכיוונים. אנו נמשיך לשתף פעולה עם ממשלת טורקיה בכל המישורים ולסייע בכל מה שיידרש".

מנכ"לית אל על, דינה בן טל גננסיה: "היום אנחנו מכריזים על חידוש הטיסות בין תל אביב לאיסטנבול לאחר שש עשרה שנה. אנחנו מדינות שכנות ויש לנו הרבה במשותף, אני מקווה שנתרחב לעוד נתיבים בתוך טורקיה ונמשיך לחזק את הקשר בין העמים ובין המדינות".

לדברי גל גרשון, מנכ"ל סאן דור: "לאחר שבשבוע שעבר הוצאנו את טיסת הסיוע הראשונה לטורקיה, אנו נרגשים היום להכריז על חידוש קו הטיסות של הקבוצה לאיסטנבול, טורקיה, יעד אהוב על הקהל הישראלי. איסטנבול היא עיר תוססת מלאת קסם המציעה שווקים ססגוניים, מרכזי קניות מפוארים מסעדות טרנדיות וחיי לילה שוקקים".

סאן דור תפעיל 4 טיסות שבועיות לאיסטנבול בימים ראשון, שני, חמישי ושישי. טיסת הבכורה לאיסטנבול תצא ב- 30 במרץ 2023 והטיסות יופעלו עד ה-27 באוקטובר 2023.

מכירת הכרטיסים תחל היום, 14.2.2023, כאשר מחיר השקה לכרטיס במחלקת תיירים, לא כולל כבודה והושבה (Lite), יעמוד על 199 דולר. סאן דור תפעיל את הטיסות במטוסי ה- 739 של אל על הכוללים גם מושבי מחלקת עסקים.

מושבים אלה יוצעו לנוסעים שרכשו כרטיס במחלקת תיירים כשירות מושב מועדף בתוספת תשלום. רוכשי כרטיס טיסה מסוג FLEX וחברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על ממעמד GL ומעלה יוכלו ליהנות מהשירות ללא עלות, בכפוף למדיניות אל על ומועדון הנוסע המתמיד.

את הטיסות הזולות ביותר לאיסטנבול תוכלו למצוא באתר השוואת מחירי הטיסות לחו"ל 'קליק אנד פליי'.

לרכישת ביטוח נסיעות לאיסטנבול על ידי מומחי ביטוח נסיעות לחו"ל, יש להיכנס לאתר הבית של 'הירשוביץ פתרונות'.