אוהבים טיולי ג'יפים? 6 יעדים לחופשה הבאה שלכם

אם אתם בעלי לב הרפתקני ומחפשים דרכי שטח מאתגרות והטבע הפראי קורא לכם, תוכלו לעשות זאת בצורה מספקת ומהנה עם טיולי ג'יפים.

טיולי ג'יפים לחו"ל

טיולי ג'יפים בחו"ל הם טיולים לשוחרי הרפתקאות והגה בחו"ל.

מסלולי הטיול מרוחקים מהמטרופולין ונותנים הרגשה של יציאה מהשגרה, מובטח הגעה למקומות מרתקים בשל עבירותו הגבוהה של הג'יפ, ובנוסף חוויה בפני עצמה היא הנהיגה העצמית של הרכב.

המקומות הסמויים הם היפים ביותר והשווים צילומים באינסטוש ושאר הרשתות החברתיות שיעוררו את המפלצת ירוקת העיניים.

בטיולי ג'יפים תקבלו שפע של הצצה לתרבויות מסקרנות ומרתקות, מפגשים עם אוכלוסייה מקומית אותנטית. את הריגושים בטיולים מפיקים מהנופים הפראיים והטבע המרהיב.

טיולי ג'יפים לרומניה

במרחק של כשעתיים טיסה מנתב"ג צצים נופי מחוזות בעלי אוויר צלול כיין, ומזג אוויר נוח לטיולים.

רומניה ששוכנת בחצי האי הבלקני, במשך שנים הייתה נתונה במשטר קומוניסטי תחת הדיקטטור צ'אושסקו ובשל כך נשתמרה כמו בימים עברו. כפרים קדומים בהם השעון עצר מלכת, ללא שירותים מפותחים של מים וחשמל. התושבים המקומיים שחורשים את השדות בעזרת שוורים וקוצרים באמצעות מגל וחרמש ורוכבים על עגלות רתומות לסוסים – וכל זה על רקע של שדות מוריקים עם עדרי צאן, הרים רבי הוד, אגמים קסומים, ויערות ירוקי עד.

טיולי ג'יפים למונטנגרו

מונטנגרו, המדינה הבלקנית הצעירה ביותר, שוכנת בדרומה של יבשת אירופה לחופי הים התיכון.

משמעות השם מונטנגרו : ההר השחור.

מונטנגרו מציעה לנהגי הג'יפים דרכי עפר צדדיות, בין קניונים, הרים, פיורדים, כפרים ציוריים בינות ליערות עבותים שיוצרים תמונת נוף עשירה. הכפריים המקומיים מסבירי פנים ומקבלים אורחים עם קצ'מק (גבינה שהם מייצרים בעצמם) ולחם חם.

טיולי ג'יפים לפירנאים

טיול ג'יפים בלתי נשכח לפירנאים, רכס הרים שמגיעים לרום של 3,404 ומתפרס על פני 450 קילומטר . הפירנאים מהווים גבול טבעי בין ספרד לצרפת. הג'יפים יקחו אותנו לעיירות וכפרים ציוריים שמסתתרים בין הרים סלעיים ונהרות ועמקים.

טיולי ג'יפים ליוון

יוון ההררית היא מיקום ייחודי ביופיו באירופה. רוב פירסומה של יוון בא בעיקר בגלל האיים שלה.

להבדיל מטיולים אחרים, טיולי ג'יפים ביוון מתרכזים באיזור המרכזי-צפוני ההררי, הרי הפינדוס. הסיורים האלה כוללים גם טעימות מהמטבח היווני ותבשיליו שכמובן תמיד מלווה באוזו.

טיולי ג'יפים למרוקו

במרוקו – ארץ שמסעירה את הנפש, עם המרחבים המהפנטים של מדבר הסהרה וכפרי הרועים בהרי האטלס, ערים שבהן נמצאים שווקים ססגוניים, עם כל סוגי התבלינים האפשריים, בעלי מלאכה שמציגים אמנויות שכבר נעלמו מהעולם, קישוטי הפסיפס בסגנון ערבסק על קירות הבתים.

טיולי ג'יפים לקירגיסטן

קירגיסטן – ארץ של מרחבים עצומים עם אנשים שגרים ביורטה (האוהל המסורתי) ומתניידים על גבי סוסים. ארץ שבה יכול להיווצר מפגש עם נמר השלג – חיה שנמצאת בסכנת הכחדה ולהתפעם מעדר של אלפי סוסים שועטים.

האדרנלין מובטח!

השכרת ג'יפים בחו"ל

חובבי טיולי הג'יפים בחו"ל כבר יודעים שעלות השכרת ג'יפ בחו"ל עשוי להגיע לאלפי דולרים ליממה ומחפשים את ההזדמנות הבאה שתביא להם את הג'יפ הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

הדרך למצוא ג'יפים איכותיים להשכרה בחו"ל במחיר מוזל, היא באמצעות השוואה בין כל חברות השכרת הגיפים בעולם באמצעות טכנולוגיות השוואת מחירים חכמה באינטרנט.

באתר קליק אנד פליי תמצאו תחת הלשונית השכרת רכב בחו"ל בתפריט הראשי, גם את האפשרות להשוות מחירי השכרת ג'יפ בחו"ל. השוו וחסכו!

ביטוח נסיעות לג’יפים בחו”ל

מי שמתכנן לצאת לטיול בחו”ל צריך להצטייד בביטוח נסיעות מתאים, שיספק לו כיסוי מלא במידת הצורך.

חשוב לזכור כי בנוסף לביטוח הנסיעות הבסיסי ישנה חובה להוסיף לפוליסת הביטוח גם הרחבות חשובות כמו כיסוי ביטוחי לפעילות ספורט אתגרי וכן ביטוח תאונות אישיות בחו”ל.

מומלץ גם להוסיף לביטוח הנסיעות כיסוי מיוחד לביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו”ל.